**Teen club**for girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Naj forum za devojke,i garantovan naj provod*
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$

Go down 
+2
Emo*Admin*Girl
*Sweet devil girl*
6 posters
АуторПорука
*Sweet devil girl*
Admin
Admin
*Sweet devil girl*


Број порука : 165
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Subotica/Srbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:37 am

pa jeste li sanjali nesto?
i najludje snove bi da cujemo..
dali ste sanjali sa poznatom licnosti?
ako treba tu cu i da protumacim detalje iz vasih snova,pomocu sanovnika
Назад на врх Go down
https://teenclub.forumsc.net
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:35 pm

Ja sam sanjala da mi je angelina i brat roditelji..I ja im vicem ja bih poludela kad mi vi nebi bili roditelji...hehehehe..
bas je bio kras san... Very Happy
Назад на врх Go down
*Majche*
nova si
nova si
*Majche*


Број порука : 89
Join date : 13.09.2008
Age : 28
Локација : S Ponchom na pooostom ostrwu...

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 7:49 am

Nesetjam se nijednog sna......
Назад на врх Go down
http://www.rebels-diego.forumotion.net
*Sweet devil girl*
Admin
Admin
*Sweet devil girl*


Број порука : 165
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Subotica/Srbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 9:37 am

ja bi mogla mnogo mojih snova pricat,samo nazalost dugacki su..nikica ih sve zna
Назад на врх Go down
https://teenclub.forumsc.net
Crazy Devil Sister
nova si
nova si
Crazy Devil Sister


Број порука : 58
Join date : 10.09.2008
Age : 30
Локација : Subotica/Serbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 12:08 pm

Da,znam ih sve Very Happy i posle ih sanjam sve... :lol: lol!
Назад на врх Go down
http://myspace.com/jonasbrothers
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 2:20 pm

heheheheh...e pa to je dobro...hehehh...

Swe yajednicko imate..cak i snove...
Назад на врх Go down
*Sweet devil girl*
Admin
Admin
*Sweet devil girl*


Број порука : 165
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Subotica/Srbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeTue Sep 23, 2008 10:26 am

Imala sam vec mnoge snove u kojima su bile poznate licnosti od Milana Stankovica pa do Jonas Brothers!!!
a sta cemo nikica i ja smo ipak "sestre"
cheers
Назад на врх Go down
https://teenclub.forumsc.net
Crazy Devil Sister
nova si
nova si
Crazy Devil Sister


Број порука : 58
Join date : 10.09.2008
Age : 30
Локација : Subotica/Serbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 8:00 am

imala sam danas jos jedan JB san!!!!!!!!!!!!!!!!ti si sanjala drugi i treci deo?
Назад на врх Go down
http://myspace.com/jonasbrothers
meca

meca


Број порука : 20
Join date : 21.09.2008

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 2:42 am

sanjala sam da sam bila na nekom koncertu i kada sam ucetvovala na bini dosla je moja simpatija i poljubila me a i doneo mi je lepo cvece flower
Назад на врх Go down
*Sweet devil girl*
Admin
Admin
*Sweet devil girl*


Број порука : 165
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Subotica/Srbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:41 pm

sanjala sam cudan san
da su nasu grupu "The Devil Sisters"zvali u hollywood,i rekli da mozemo postati slavne zvezde upoznat JB(Jonas Brothers),itd..
i mi bile srecne i sve,i udjemoja mama u nasu sobu i kaze:"izvini ako mislis ici u Hollywood,onda nas zaboravi,biraj sta ces nov zivot sa njima i parama,il miran zivot sa nama"
i zatvorila vrata i ja rekla"ovo nije fer "i krenule mi suze,i ustala sam
Назад на врх Go down
https://teenclub.forumsc.net
Crazy Devil Sister
nova si
nova si
Crazy Devil Sister


Број порука : 58
Join date : 10.09.2008
Age : 30
Локација : Subotica/Serbia

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 1:07 pm

whoa!
bar te cale podrzava!
i ZiKa Very Happy
i ja i Vanja (Vanja na svoj kriticni nacin,al i ona te podrzava samo ne veruje da je za nas moguce da odemo u Hollywood...znas da ona niusta tako nesto ne veruje)
i moja mama nas podrzava...mada ni ona ne veruje ali ako smo spremne da se mucimo da bismo ostvarile svoj san ona je OK sa tim...i rekla je da ce nas bilo kad voditi bilo gde u inostranstvo ako treba...samo treba nac para da platimo za avion ili bilo koje prevozno sredstvo... Very Happy
Назад на врх Go down
http://myspace.com/jonasbrothers
**Bad-Girl-Forever**
nova si
nova si
**Bad-Girl-Forever**


Број порука : 51
Join date : 05.10.2008

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 4:24 am

sanjala sam da smo ja i moja bff otisle u skolu i nas su tamo kidnapovali..............i posle 5 minuta ti sto su nas kodnapovali su umrli a nas dve smo ostale u pustinji bez vode 20 dana................i nekako smo odvezale ruke i sele u kola i vratile se nazad a tamo su nas cekali da nam kazu da smo osvojile nagradu izdrzljivosti 20 dana bez vode
Назад на врх Go down
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 7:38 am

meca ::
sanjala sam da sam bila na nekom koncertu i kada sam ucetvovala na bini dosla je moja simpatija i poljubila me a i doneo mi je lepo cvece flower
hehhe...Mozda ce se i desiti Meco...bog zna!!!hehehe
Назад на врх Go down
Sponsored content





$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Empty
ПорукаНаслов: Re: $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$   $Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$ Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
$Da li ste sajali nesto sto bi ste podelili snama$
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
**Teen club**for girls :: *Vasi snovi*-
Скочи на: