**Teen club**for girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*Naj forum za devojke,i garantovan naj provod*
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Evo odma da mi pomognete!!

Go down 
3 posters
АуторПорука
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 5:44 am

IMACETE DOSTA DA CITATE!!!IMA SVAKI DETALJ,ZATO PAŽLJIVO CITAJTE!!
Juce sam pocela da treniram odbojku.
Moje 3 bff samnom idu!
Svi smo se dogovorile da se ne svadjamo i nikada ne razdvoimo!!
To smo rekli u 5 razredu....
Ali sada smo u 6.raz. i danas kada smo isle na trening sve je bilo ok..
Nije samo bila nasa drugarica Zara!!!
Tanja i Ami su bile,i jos jedna drugarica iz odeljenja Melissa je bila sa nama!!
Posto Tanja sada ove godine trci za Ami posale su nerazdvojne!!!!
Ja za njima necu da trcim,to sam pokusavala da im kazem,ali niss.
I kada smo usli u hali gde treniramo sve je bilo okey,dok smo pocele u parmovima da igramo.
Tanja je obavezno rekla:"JA I MOJA NAJBOLJA SEKA NASVETU CEMO ZAJENO"!!
Tako da sam igrala danas sa Melissom.
Posto ima dobre lopte i lose mi smo uzele nekako dobru o one losu!
1000 puta su nas pitale dali cemo da se zamenimo lopti mi nismo htele.
I kada smo ja i Melissa igrale Ami i Tanja su pritrcale i uzele nam loptu i nabili je..
Mi smo im rekle da su mnogo bezobrazne,one su nam se samo rugale.

I tako su one vise puta..I kada im je pala lopta ja sam uzela i bacila malo pored Ami a one su odma pocele da se rugaju!!!Ja sam joj rekla na srpskom ko se ruga,poseru ga!
One nisu znale sta znaci..Naravno!
I kasnije kada se zavrsio trening ja i Melissa smo pitale sto su se naljutile i sto ne pricju sa nama.
One su samo okrenule glave i ogovarale su nas!!VEOMA SU DVOLICNE!!
I sta cu ja sutra daradim? ? ?
Zara ce se uz njih kao magnetprebiti i sa kim cu ja da budem bff? ?
Melissi ce 100% da oprote sutra,i ogovarace me!Sta da radim?
Dali da razgovaram sa psihologom? ? ?Ja nemam pojma...
Ja bi im sada ugrozila zivot...Ali necu nes posto su mi bile bffs!!
I ja bi tako to izvela.Ali sada se secam zasto su se one naljutile.
Kada sam bila sa njima na tr. Ami me je udarila namerno sa loptom i ja sam njoj rekla da me ne udara one nme je oped i ja sam joj rekla da to neste jos jednom uraditi jer ce je svasta cekati,ona se je porugala i ja samo joj rekla ko se ruga poseru ga.I njoj se ucinelo da sam joj ja vikala neke tamo pete i devete reci.Sve najgore!!
Danas su rekle da se nnebi pomirile nikada!!I ja sam plakala..Mnogo vicu lazi sto ja nikada nisam rekla!!!!
Ja sam ih ignorisala,a one me ogovarale..Ami me je svaki cas sto bi ja rekla rugala i ponavljala..
Mnogo lazu i nebi volela da budem vise sa njima u kontaktu!
Ali ja neznam,u nasem odeljenju ima cool grupa i one za lose!Ja sam spadala u cool grupi...
I danas meni Zara kaze da nece samnom da se druzi jer sam ja svasta pricala,da je ku*va,krava,lez*e*ka...I sve naj najgore.
I ja im se kunem na Boga ali mi one ne veruju!!
Kad tad ce se i one posvadjati,msm na Amiu i Tanju!!!!
Pre nekoliko su se posvadjale sa Zarom,pa se sa njom sada pomirile i samnom posvadjale,i tako cu se one posvadjati sa nekim a samnom druziti!!
Svi su mi rekli da su one gloope,a ovako skoro svi ogovaraju me.
Tek sam sada videla kako je Melissa losa!!
Na pocetku sam sa njom pricala,i sa njom su se pomirile,ali samnom nece.
Ja sam plakala zbog njih ceo dan u sloki,i Melissa me tesila,a posle kada je poceo cas ona me je sve kod Zare ogovarala!!
Sada 1.krava Zara,2.fuxa Ami i trece krme Tanja nagovaraju sve u odeljenju da se ne druze samnom!!!
Poneki ih poslusaju a poneki oce da se druze samnom!!
Jedino moja frendica Bajra i frend Cule koji sede ispred mene i Milena sto sedi samnom tese me i druze se samnom!
Ali ja ne mogu sa decacima da se igram na PE,ja bi ali nastavnik neda!!!
U nasem odeljenju mnogo sudecaci bolji od devojcica u druzenju!!
Bajra sada sve za njima trci,msm mi smo bile ~The 5 coolgirls~ ali sada nismo vise!!
U toj grupi sam ja bila,Tanja,Zara,Ami i Bajra!
Svi mi kazu sto su mi one rekle da senikada necemo pomiriti,ali ja kazem ko je reko da cu ja da se sa njima druzim?I ako se one odljute necu da budem u extra odnosu kao pre!!
Tanja kaze Mireli ovako:"Ja i Ami smo sada najbolje drugarice,i bas smo u dobrom odnosu sada otkada smo se posvadjale sa Ninom(samnom)"!
Jojj sta da radim..Sada sam bila u prodfavnici i videla sam Ami iz skole se tek sada vratila!
Samo je prosla pored mene.Joj kako se pravi osisala se na pacije dupe i stavila snale na jednoj strani kose!!!Joj kako joj stoji kao da je taciju guyicu stavila.I njoj i Tanji kobili takodje!!

STA DARADIM DA ME NEBI SKROZ IZBACILI IZ GRUPE??
STA DA RADIM DA SE IGRAM SA NJIMA NA FIZICKOM??
Stalno smo mi pobedjivale druge...STA DA RADIM???
KO SE U TO DOBRO POZNAJE NEKA MI DA NEKE TIPS!!(tips-to su neke recenice koje mozes da uradis)

Ali slusajte vi sada mene!!!
U MOJEM ODELJENJU IMA DOBRA,COOL GRUPA I ONA KOJA JE ZA OVE MALO SIROMASNE,KOJI NEMAJU DzEPARAC...
Moja bivse bffs smo bile u toj cool grupi,ali ja sada ne mogu sa njima da budem u kontaktu kada su se one naljutile na mene!!
JJJJJJJOOOOOOJJ NECU SA NIKIM DA SE DRUZIM SAMO SA NEKIM DECACIMA I 2,3 DEVOJCICE I TACKA!!!!
HOCULI? ? ? ?
JA CU DA SE PRAVIM NA FIZICKO KAO DA NE MOGU DA SE IGRAM I TO JE TO...
JA CU DA MU IZMISLJAM SVAKI CAS NEKI RAZLOG,I TO JE TO!!
(Ja sam sve iskopirala sa drugih 4uma sto sam pisala jer mi je mucno sve jedno te isto da pisem!!)
Назад на врх Go down
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 6:46 am

JJJJOOOJJJJJ NE MOGU DA IZDRZIM BEZ NJIH!!
Назад на врх Go down
*Sweet devil girl*
Admin
Admin
*Sweet devil girl*


Број порука : 165
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Subotica/Srbia

Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 2:06 pm

dokazi im da ti mozes da budes i samostalna,pa kad vide da ti umes da budes ko jesi i bez njih,onda ce te primit nazad
ili
druga varijanta ti im se "izvini" i onda budi ponovo bf sa njima,reci im da nemozes bez njih
Назад на врх Go down
https://teenclub.forumsc.net
Emo*Admin*Girl
Admin
Admin
Emo*Admin*Girl


Број порука : 254
Join date : 10.09.2008

Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 5:25 am

Tanja nije mogla da izdrzi bez mene pa su se izvinile!!
Назад на врх Go down
**Bad-Girl-Forever**
nova si
nova si
**Bad-Girl-Forever**


Број порука : 51
Join date : 05.10.2008

Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 5:46 am

eto shvatile su da ne mogu bez tebe.samo tako!!!!!!!!!!!tqm mi bff!!!!!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Evo odma da mi pomognete!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Evo odma da mi pomognete!!   Evo odma da mi pomognete!! Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Evo odma da mi pomognete!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
**Teen club**for girls :: ♥ ♥ OSTALO♥ ♥ :: ~Vasa zuta minuta pricanja~-
Скочи на: